Jak dbać o przedłużane włosy?

Przedłużanie włosów jest wykonywane z prawdziwych ludzkich włosów. I mogą być dość drogie. Musisz traktować je jak swoje własne włosy i dobrze o nie dbać. Ale nie jest to łatwe, gdy jesteś początkująca. Oto więc krótki przewodnik jak dbać o przedłużenia włosów:

Po pierwsze, umyj swoje przedłużenia włosów zgodnie z instrukcjami podanymi przez dostawcę. Upewnij się, że używasz odpowiedniego szamponu i odżywki do przedłużeń, ponieważ wiele szamponów zawiera substancje chemiczne, które mogą uszkodzić przedłużenia, a nawet skrócić ich żywotność.

Kiedy pierwszy raz będziesz myć swoje przedłużenia, spróbuj zrobić to z kimś, kto ma w tym doświadczenie. Jeśli nie jest to możliwe, poszukaj na YouTube tutoriali, jak je myć i szczotkować.

Zazwyczaj, po jednokrotnym (lub dwukrotnym) umyciu włosów, musisz podciąć ich końcówki. W razie potrzeby, możesz też przyciąć ich długość, tak by pasowały do Twoich naturalnych włosów. Nie zapomnij użyć do tego celu specjalnie przeznaczonych nożyczek!

Po drugie, przed zamontowaniem przedłużanych włosów, upewnij się, że nie mają one żadnych węzłów i nie są w ogóle splątane. Wszelkie splątania spowodują trwałe uszkodzenie Twoich przedłużeń, więc zwróć uwagę na ten krok! Więcej artykułów na temat urody znajdziesz na stronie https://bellaplace.pl/ .