Jak rozwijać swoje zainteresowania?

Jak rozwijać swoje zainteresowania? Wielu wierzy, że zainteresowanie danym tematem można rozwinąć tylko poprzez naukę i praktykę, ale po moich ostatnich przedsięwzięciach nauczyłem się, że pasję można rozwijać poza klasą.

 

Czy musisz być kreatywny, aby być kreatywnym pisarzem? Czy trzeba kochać plenery, żeby być pisarzem, który o nich pisze? Czy musisz umieć gotować, aby pisać o jedzeniu? Oczywiście, że nie! Ale łatwiej jest, jeśli to zrobisz. Jeśli jesteś zainteresowany pisaniem o czymś, pierwszym krokiem jest prawdopodobnie wyjście i zrobienie tego. Jeśli jesteś zainteresowany gotowaniem, weź udział w zajęciach w lokalnym community college. Jeśli jesteś zainteresowany pisaniem o żywności, może iść na strajku z gotowania na chwilę i po prostu przeczytać książki kucharskie, takie jak to lub to lub to. Może nawet uzyskać certyfikat kulinarny online, jak ten lub ten inny, który znalazłem.

 

Nie sądzę, że ktokolwiek może zaprzeczyć, że istnieją pewne umiejętności i zainteresowania, które są wymagane dla niektórych miejsc pracy. Nie wiem, jak bardzo mógłbym być szefem kuchni bez spędzenia lat w restauracjach, ale może to jest prawdziwe dla wszystkich karier – jeśli chcemy zostać prezesami, prawdopodobnie musielibyśmy spędzić lata w szkole biznesu, zanim będziemy mogli faktycznie prowadzić firmę. Może w pewnym momencie przestaje to mieć sens – jeśli umiejętność gotowania jest tak ważna dla twojego pisania, że zabiera ci pięć lat z twojego rzemiosła, może to, co kochasz, to nie jest pisanie. Więcej o zainteresowaniach znajdziesz na stronie https://twojmoment.pl/ .