Jaki makijaż wybrać na pierwszą randkę?

Jaki makijaż wybrać na pierwszą randkę?

 

Jeśli zbliża się pierwsza randka i zastanawiasz się jaki makijaż wybrać, odpowiedź jest prosta: użyj lekkiej ręki. Pamiętaj, że Twoim celem podczas przygotowań jest wyglądać jak Ty – ale lepiej! Twoje naturalne piękno powinno być uwydatnione i podkreślone, a nie ukryte.

 

Właściwy podkład może zrobić różnicę w tym dziale. Dobry podkład wyrówna koloryt Twojej skóry i sprawi, że będzie ona wyglądała nieskazitelnie, co jest szczególnie ważne, jeśli masz skłonność do wyprysków lub skaz. Jeśli nie chcesz nosić podkładu regularnie, zainwestuj przynajmniej w dobry na specjalne okazje. Dzięki niemu Twoja twarz będzie wyglądać na dopieszczoną, ale nie będzie wyglądać na zbyt wypielęgnowaną.

 

Znajdź idealny odcień różu do policzków, dopasowując go do swojego naturalnego rumieńca. Powinnaś również wypróbować go na nadgarstku lub szyi przez kilka dni przed ważną randką, aby zobaczyć, jak wygląda z czasem. Jeśli masz oliwkową skórę z żółtym podtekstem, wybierz ciepłe odcienie brzoskwiniowe lub koralowe; jeśli masz różowy lub czerwony podtekst, najlepsze będą odcienie różowe; a jeśli masz neutralny podtekst, wybierz odcienie różowo-brzoskwiniowe. Więcej na temat urody znajdziesz na stronie https://vibeglow.pl/ .