Kostium jednoczęściowy dla komfortowego plażowania

Czy wiesz, że aż 98% polskiego społeczeństwa ma kompleksy? Najczęściej wynikają one z naszej sylwetki albo masy ciała. Pamiętaj jednak, że z kompleksami można, a nawet trzeba walczyć. Zawsze udaje się je skrzętnie zakamuflować. Widać to wyraźnie latem, a przykładem może być kostium jednoczęściowy, który sprytnie ukryje nieco większy brzuszek.

Jaki kostium jednoczęściowy wybrać? 

Weź pod uwagę najnowsze trendy mody i trzeba przyznać, że w zakresie mody plażowej, to właśnie kostiumy jednoczęściowe są od co najmniej kilku sezonów prawdziwym hitem.

Stawiaj na optymalną wygodę, ale uwagę zwracaj również na fason tego elementu garderoby. Pięknie prezentują się te z częścią z siateczki na brzuchu czy mocno wyciętymi plecami. Uwzględnij również strefę biustu, najlepiej, jeśli kostium zawiera fiszbiny i miseczkę typu push up.

Kostium jednoczęściowy elegancki czy sportowy?

Nie da się ukryć, że panie o sportowej duszy częściej wybiorą kostium kąpielowy jednoczęściowy – sklep Bodyciao oferuje ich naprawdę ogromny wybór, a każdy sprawdza się doskonale w ramach realizacji aktywności fizycznej na plaży. 

O ile w kostiumie jednoczęściowym można odczuwać większy komfort i swobodę, to z powodzeniem udaje się wybierać również modele szykowne. Motywy i printy kwiatowe, naszywane dekoracje, połyskujące cekiny czy wstawki z przezroczystej siateczki w bezpiecznych miejscach. Wszystkie te detale wpływają na design kostiumu i finalną prezencję jego właścicielki.