Aplikacje do planowania treningu

Większość ludzi zdaje sobie sprawę, że nowy rok to czas na rozpoczęcie świeżości, a większość osób podejmie postanowienia, aby schudnąć i uzyskać kształt. Jedną z największych barier stojących na ich drodze jest planowanie harmonogramu treningów. Istnieją dziesiątki aplikacji na rynku, które pomogą Ci zaplanować rutynę treningu, muzykę do ćwiczeń, śledzić swoje ćwiczenia z GPS, a nawet treningi wideo od znanych trenerów.

 

Niektóre z tych aplikacji są darmowe jak RunKeeper i Adidas miCoach, ale większość innych będzie kosztować od 0,99 do 8,99 dolarów miesięcznie. Aplikacje te będą miały również możliwość zakupu aktualizacji, która daje więcej funkcji, takich jak zakupy w aplikacji lub wersji pro jak Trainerize, który daje nieograniczony dostęp do ponad 100 filmów za 7 dolarów / miesiąc. Niektóre inne opcje obejmują FatSecret Pro, My Fitness Pal Pro i Fitocracy.

Fitocracy jest jedną z moich ulubionych aplikacji, ponieważ ma ponad 3 miliony użytkowników na całym świecie i zawiera funkcje społeczne, dzięki którym możesz połączyć się z ludźmi, którzy mieszkają w pobliżu, dzielić się z nimi swoimi treningami i rywalizować z nimi. Z tak dużą społecznością na pewno znajdzie się ktoś, kto będzie Cię popychał lub motywował do lepszej pracy każdego dnia. Istnieją również wyzwania ustanowione przez trenerów, więc możesz dołączyć do niektórych z nich. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://smartzilla.pl/