Czym jest IEM Cologne?

IEM Cologne to najważniejsze wydarzenie esportowe w Europie, jeśli nie na świecie. To miejsce, gdzie znajdziesz najlepszych grających w najlepsze i miejsce, gdzie rodzą się nowi mistrzowie. Co roku tysiące fanów gromadzą się w ogromnym centrum wystawowym, aby oglądać najlepszych graczy walczących o siedem milionów dolarów w nagrodach pieniężnych. Tłum ryczy z podniecenia, gdy akcja rozgrywa się na ogromnej scenie, a dźwięk jest wzmacniany przez najnowocześniejszy sprzęt i transmitowany na ekranach w całym obiekcie dla tych, którzy nie mogą zobaczyć choć odrobiny na żywo.

 

Turniej rozpoczyna się meczami online i rundami treningowymi, a następnie przenosi się do trybu offline, gdzie wszystkie gry wieloosobowe rozgrywane są na PC. Tutaj fani mogą spotkać się ze swoimi ulubionymi graczami i zdobyć autograf lub zrobić sobie selfie. Ci, którzy chcą zrobić sobie dodatkowe wspomnienia, mogą zakupić towary lub wziąć udział w konkursach cosplay. W tym roku jest nawet strefa wirtualnej rzeczywistości z konkursami dla fanów League of Legends VR i użytkowników SuperData VR.

Teraz, gdy już wiesz, czego możesz się spodziewać na IEM Cologne, czas zdobyć bilety! Więcej podobnych artykułów natomiast, znajdziesz na stronie https://bastille.pl/ .