Jak ogłosić płeć dziecka? Pomysły

Oczywiście chcesz poznać płeć swojego dziecka jeszcze przed porodem, a dowiedzieć się tego możesz na kilka sposobów. Pierwszą metodą jest udanie się na badanie diagnostyczne – może to być zarówno USG, jak i badanie krwi. USG jest bardziej popularne wśród kobiet w ciąży.

 

Jeśli chcesz zaskoczyć swoją rodzinę nieoczekiwaną płcią dziecka, istnieją również zabawne sposoby, aby to zrobić – na przykład dając różowy lub niebieski prezent lub zawijając niektóre przedmioty w różowy lub niebieski papier. Wreszcie, dowiedz się sama podczas jednego z tych badań ultrasonograficznych wykonywanych w celach medycznych (twój OB najprawdopodobniej da ci kilka rad na temat tego, kiedy najlepiej umówić się na badanie ultrasonograficzne, nie pytając nawet o twoje życzenie).

 

Jeśli chcesz mieć nieformalne przyjęcie, ale nie sądzisz, że poradzisz sobie z presją mówienia ludziom osobiście, po prostu powiedz im nad filiżanką kawy lub herbaty! Kobiety zwykle zaczynają pytać swoich przyjaciół, kiedy spodziewają się dzieci około 4-6 miesięcy w ciąży. To nie musi być formalne lub poważne; po prostu swobodnie wsunąć go do rozmowy, że „dowiedzieliśmy się w zeszłym tygodniu!”. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://momom.pl/ .