Jak stylizować damskie szerokie spodnie?

Spodnie z szerokimi nogawkami to świetna opcja dla pań, które chcą dodać nieco więcej polotu do swojej garderoby, a ze względu na ich obecną popularność, można je znaleźć w niemal każdym materiale i stylu, jaki można sobie wyobrazić. Są one świetną bazą do nakładania na topy lub noszenia z butami, ale jeśli nie jesteś pewna, jak je stylizować, będziesz potrzebować kilku wskazówek.

Szerokie nogawki mogą być wyjątkowo niepochlebne, jeśli nie są noszone prawidłowo. Jeżeli są zbyt długie, spodnie z szerokimi nogawkami mogą sprawić, że będziesz wyglądać ociężale i przygarbiona. Jeśli są zbyt ciasne, tworzą szerokość tam, gdzie jej nie ma, sprawiając, że wydajesz się jeszcze szersza niż jesteś w rzeczywistości. I nie mówmy nawet o okropnym camel toe. Jakie są więc dobre pomysły na stylizację spodni z szerokimi nogawkami?

Spodnie z szerokimi nogawkami i sandały

To najpopularniejszy sposób noszenia spodni z szerokimi nogawkami. Szeroka nogawka pozwala Ci pokazać swój pedicure, a sandał pozwala Ci pokazać palce u stóp (często są one ukryte przez buty z zamkniętymi palcami). Powinnaś połączyć je z luźną bluzką, która sięga tuż nad kolano lub z topem, który jest odcięty na wysokości lub poniżej kolana. Wybierz jasny kolor, np. biały lub naturalny, który przyciągnie uwagę. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://clothy.pl/ .