Jakie obuwie wybrać na wesele?

Wybór odpowiedniego obuwia na ślub nie jest łatwym zadaniem. Niestety, jest to jedna z tych rzeczy, o których wiele osób nie myśli, dopóki nie dotrą na ślub i nie zorientują się, że mają na sobie coś nieodpowiedniego. 

 

Dobrą wiadomością jest to, że możesz uniknąć tego losu, wykonując pewne badania z wyprzedzeniem, zapisując swoje najlepsze wybory i przechowując je w pliku do wykorzystania, gdy planujesz uczestniczyć w weselu w przyszłości.

 

Nawet jeśli Twój dress code nie mówi wyraźnie, że musisz nosić obcasy, zawsze warto zachować ostrożność. W razie wątpliwości, podążaj za przykładem panny młodej – ona wybrała swoje buty, a Ty powinnaś wybrać swoje odpowiednio. Ale jeśli ona nosi płaskie buty, nadal istnieje wiele opcji dla Ciebie, aby zrobić to samo. Jeśli uczestniczysz w nocnym ślubie lub imprezie po ślubie, załóż obcasy. Jest to dopuszczalne, aby nosić każdy rodzaj obcasa w tej sytuacji – jeśli chcesz nosić kliny lub haftowane sandały, nie krępuj się! Tak długo, jak mają one obcas (nawet jeśli jest to tylko 3 cm), będą robić sztuczkę. Jeżeli nie jesteś fanką obcasów, zawsze się sprawdzą eleganckie mokasyny, espadryle bądź wiązane półbuty. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://polishly.pl/ .