Jakie przekąski przygotować na imprezę urodzinową dziecka?

Przekąski są zawsze popularnym elementem na przyjęciach dla dzieci, a jedzenie, które wybierzesz do serwowania, będzie dużą częścią doświadczenia dla przyjaciół i rodziny Twojego dziecka. Możesz chcieć rozważyć te czynniki przy podejmowaniu decyzji, co zrobić:

 

-Wydarzenie jest towarzyskie lodom. Głównym jedzeniem powinno być coś, co wymaga łyżki, jak batoniki lodowe lub Popsicles. Jeśli zdecydujesz się na inne przekąski, powinny one być łatwe do zjedzenia podczas trzymania rożka.

 

-Prowadzisz imprezę z pizzą. Dzieci mogą łatwo jeść swoje kawałki rękami, więc jedzenie palcami dobrze pasuje do tego tematu. Jedzenie palcami może być również rozłożone na talerzach i zjedzone bardziej schludnie niż talerze pełne niechlujnych nuggetsów lub hot dogów z bułką.

 

-Wszystko zależy od tortu. Jeśli tort będzie głównym punktem imprezy, to warto zadbać o przekąski, które go uzupełnią. Cake-toppers jak owoce szaszłyki lub babeczki byłyby dobre opcje dla tego typu partii. W przeciwnym razie najlepiej znaleźć przekąskę, która zajmie dzieci w oczekiwaniu na ciasto, ale nie pozostawi ich tak pełnych, że nie będą w stanie dokończyć swoich kawałków, gdy już się pojawi.

Więcej na temat rodziny i relacji znajdziesz na stronie https://jakspokojnie.pl/ .