Płaszcze dla mężczyzn – w poszukiwaniu modnego fasonu!

 

Płaszcze to część garderoby, bez której nie mógłbyś się obejść? Poszukujesz inspiracji modowej? Zostań z nami i skorzystaj z porady!

Eleganckie same w sobie

 

Płaszcze są świetnym sposobem na utrzymanie ciepła, ale mają również tę zaletę, że można w nich wyglądać elegancko i stylowo w tym samym czasie. Fakt, że można je nosić od zimy do wiosny i lata, dokonując tylko kilku drobnych zmian w akcesoriach, sprawia, że dla niektórych wysokiej klasy płaszcze to coś obowiązkowego.

Istnieje wiele różnych typów i fasonów płaszczy, ale który z nich jest odpowiedni dla Ciebie?

 

Płaszcze dostępne w naszym sklepie – https://giacomo.pl/plaszcze.html, mają charakterystyczne cechy, jednakże  jest ich tak wiele, że nie sposób mówić o wszystkich w jednym artykule, dlatego poniżej znajdziesz dwie nasze propozycje!

 

  • Overcoats – to długie płaszcze, które schodzą do poziomu tuż nad kolanem. Zazwyczaj mają sześć lub więcej guzików i mogą być noszone na garnitur, lub inne formalne ubranie. Niektóre przykłady to płaszcze w grochy, trencze i płaszcze typu Duffie.

 

  • Anoraki – są bardzo podobne do płaszczy, z tą różnicą, że nie mają guzików – zamiast nich są zabezpieczone zamkami błyskawicznymi! Najlepszą rzeczą w anorakach jest to, że są one bardzo uniwersalne oraz wręcz idealne, jeśli chcesz mieć coś prostego, ale ciepłego i atrakcyjnego!

 

Po więcej informacji zapraszamy na naszą witrynę, w naszej ofercie z pewnością znajdziesz to czego potrzebujesz!