Szambo betonowe z hydrouszczelniaczami oraz plastyfikatorami

Szambo betonowe zapobiega przenikaniu mikroorganizmów do zbiornika wody, ma również silne działanie uszczelniające, chroniące przed wszelkimi bakteriami. 

Oferta szamborambo.pl – iście pancerne zbiorniki

 

Szambo betonowe wzbogacone o dodatkowe uszczelnienia, które zagwarantuje protekcje przed jakimikolwiek wyciekami. Bezpieczne i bezawaryjne, dostępne w mnogości wymiarów oraz na każdą kieszeń – korzystna inwestycja!

Co możemy powiedzieć o betonowym szambie?

 

  1. Szambo betonowe cechuje trwałość i długowieczność. Zbiorniki te mogą trwać ponad 50 lat przy odpowiedniej konserwacji. Są one w stanie wytrzymać trudne warunki pogodowe, takie jak ciepło i zimno. Mogą być również instalowane w miejscach, w których stan gleby nie jest odpowiedni dla zbiorników stalowych, ponieważ nie mają na nie wpływu wody gruntowe ani wody gruntowe.

 

  1. Szambo betonowe, jeżeli już wymaga, to mniejszej konserwacji niż inne rodzaje zbiorników, co czyni je bardzo opłacalnymi, a także przyjaznymi dla środowiska. Nie ma żadnych ruchomych części wewnątrz zbiornika betonowego, co oznacza, że nie będzie problemów z przeciekaniem lub kosztów pompowania związanych z obsługą tego typu systemu zbiorników.

 

  1. Szambo betonowe przeznaczone jest do przechowywania odpadów wielu osób, więc są idealne dla dużych gospodarstw domowych, które produkują dużo odpadów na co dzień lub zakładów komercyjnych, takich jak restauracje lub hotele, które generują odpady na bieżąco.