Szary garnitur męski

Zasada jest prosta – im więcej poziomych linii oraz szerokich, gładkich przestrzeni, tymże lepiej. W praktyce znaczy to, iż szczupli panowie powinni unikać wszelakiego typu pionowych modeli oraz połączeń, natomiast również za ciemnych odcieni, gdyż jak wiadomo – czerń wyszczupla. Oto garść głównych pomocy dla panów zastanawiających się, jak dostosować garnitur do szczupłej figury. Większe klapy oraz dobre wypełnienie ramion są najistotniejsze. Specjalne wzory na marynarce w formie kraty także wizualnie dadzą parę kilogramów.

Jak wybrać garnitur – wątpliwa sprawa

Zapytanie jak wybrać garnitur męski szary, wbrew pozorom, pojawia się dosyć niejednokrotnie. Co prawda tego typu estetyczny ubiór mężczyźni zakładają przeważnie z okazji uroczystości, zatem tymże bardziej winien być on doskonale dopasowany. Natomiast nie każdy mężczyzna może bez kłopotu dostosować garnitur tak, aby prezentował się z nim doskonale. Kłopot może pojawiać się nie jedynie z rozmiarem oraz typem garnituru, jednak również odcieniem. Polscy mężczyźni prawdopodobnie już z przyzwyczajenia sięgają po nieśmiertelna czerń, jaka nie na każdą okoliczność się sprawdza oraz nie do każdego rodzaju sylwetki pasuje.

Garnitur męski szary dla figury masywnej

Jeżeli masz masywną sylwetkę, dobrze dopasowany garnitur jest Twoim największym przyjacielem. Wysmukli Cię oraz wesprze ukryć choćby wystający brzuch. Puszyści panowie niejednokrotnie robią katastrofalny błąd, decydując się na te w za dużych rozmiarach, jakie natomiast, zamiast ukryć mankamenty, wizualnie powiększają ciężkości. Najdoskonalszy garnitur dla pana młodego lub przedsiębiorcy, narzekających na otyłość, to ów o kroju regular fit. Taliowane mogą ograniczać obszar ruchu oraz nieładnie ugniatać się choćby w okolicy talii.